Lokalizacja: |
działki i obiekty komercyjne w Bieszczadach - Ustrzyki Dolne, |
|
Numer identyfikacyjny: | 1729 |
Opis:
Obiekty i działki komercyjne w Bieszczadach – Ustrzyki Dolne
W ofercie sprzedaży hala magazynowo – produkcyjna w Ustrzykach Dolnych, powierzchnia 800 m2, budowana metodą tradycyjną, dach pokryty blachą, media prąd oraz woda w budynku, wysokość około 3 m, posadowiona na działce 70 ar, zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej
Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość z dużym potencjałem, wiele miejsca do zagospodarowania, możliwość składowania dużej ilości materiałów.
Cena: 1.990.000 zł
Kontakt bezpośredni:
Krzysztof Ogonowski
kom: 785-773-443
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl
Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze wraz z zespołem profesjonalnych doradców kredytowych przygotowaliśmy specjalną – dedykowaną ofertę kredytową. Minimum formalności i najtańsza propozycja finansowania na rynku. Doradcy kredytowi współpracują z 26 bankami i bezpłatnie przygotują dla Państwa:
Gwarantujemy Państwu BEZPŁATNE:
- porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych;
- liczenie zdolności kredytowej;
- negocjacje warunków kredytu;
- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredytu;
Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji
Ustrzyki Dolne - miasto, stolica powiatu bieszczadzkiego, w województwie podkarpackim nad rzeką Strwiąż. Leży na wysokości ok. 480 m n.p.m., na trasie małej i dużej "pętli bieszczadzkiej".
Osada założona przez Wołochów przypuszczalnie w końcu XV w. W 1509 r. lokowana przywilejem danym Iwoni Janczowiczowi pochodzącemu z Siedmiogrodu. Wówczas Ustrzyki zamieszkiwała ludność przybyła z ruskich wsi rolniczych oraz wołoscy pasterze poszukujący bezpiecznej osady.
W 1727 r. na mocy postanowienia króla Augusta II Mocnego Ustrzyki otrzymały prawa miejskie. Wiązało się to z napływem ludności, wśród której najliczniejszą grupę stanowili żydowscy kupcy.
Do rozbiorów obszar ten był w województwie ruskim, a w 1772 r. znalazł się pod zaborem austriackim. W okresie konfederacji barskiej miasto i okolice były terenem walki konfederatów z wojskami rosyjskimi.
Na przełomie XIX i XX w. w związku z rozwojem w okolicy kopalnictwa naftowego Ustrzyki nabrały większego znaczenia. W mieście uruchomiono dużą rafinerię ropy naftowej i inne zakłady.
W 1872 r. poprowadzono tędy strategiczną linię kolejową z Węgier do twierdzy Przemyśl.
W 1939 r. miasto - jako teren na wschód od rzeki San - znalazło się pod okupacją sowiecką: w latach 1941-1944 było pod okupacją niemiecką. W ciągu dwóch lat okupacji Niemcy dokonali całkowitej eksterminacji miejscowej ludności żydowskiej.
Po wojnie Ustrzyki i okolice znalazły się w granicach ZSRR, a w 1951r. w ramach wymiany terenów przygranicznych Budynki w rynku ponownie wróciły do Polski, a część Lubelszczyzny (część powiatu hrubieszowskiego z miastami: Bełz, Krystynopol i Waręż) przyłączono do ZSRR (dzisiaj są one w granicach państwa ukraińskiego).